Ovo je "ofsajd od tri metra" zbog kojeg je pobjesnio Edis Mulalić. Procijenite sami je li ga bilo

U okviru desetog kola Premijer lige BiH Sloboda i Željezničar su u Banovićima remizirali rezultatom 1:1.

Utakmica se igrala po katastrofalnim uslovima za igru, jer je pala ogromna količina kiše, što je onemogućilo ekipe da se pokažu u najboljem svjetlu.

Prvo poluvrijeme nije donijelo puno toga, a početkom drugog poluvremena Željezničar stiže do prednosti. Štilić je centrirao iz slobodnog udarca s lijeve strane, a na pravom mjestu se našao Hodžić, koji pogađa pogodak.

Nakon primljenog gola Sloboda je krenula ofanzivnije, što im se isplatilo u 69. minuti. Delić je centrirao, a Osmanković posrema loptu u mrežu gostiju. Igrači i stručni štab Željezničara su smatrali da je riječ o ofsajdu, ali sudije nisu ništa signalizirale.

Do kraja meča se moglo vidjeti po nekoliko šansi na obje strane, ali rezultat je ostao isti.

Edis Mulalić nakon utakmice bio je bijesan zbog suđenja, a čemu možete pročitati OVDJE.