Ono što je Pjanić radio danas na terenu djeca u školama fudbala trebaju gledati

Miralem Pjanić je odigrao sjajnu utakmicu u pobjedi njegovoj Al Šarjaha od 4:0 protiv Boni Jasa.

Miralem Pjanić se na terenu našao od prve minute i igrao sve do 79., kada je pri rezultatu 4:0 otišao na zaslužen odmor.

Iako je Al Šarjah slavio ubjedljivo, nije bilo tako lako u prvom poluvremenu. Domaći su u prvom dijelu postigli jedan pogodak, a velike zasluge za njega idu upravo Miralemu Pjaniću.

On je, kako kažu između ostalog na stranicama kluba, poigrao se sa svojim čuvarom na lijevoj strani i uputio precizan centaršut, koji je realizovao Makete Diop i tako doveo Šarjah u prednost, piše Meridian.

U nastavku su domaći u potpunosti razbili protivnika i tako stigli samo na bod od prvoplasirane ekipe Al Ahli iz Dubajia.