Nesvakidašnja situacija: Prskalice za teren upaljenje u toku utakmice Kolna i Bayerna

Fudbaleri Bayerna osvojili su naslov prvaka Njemačke nakon ludog zadnjeg kola u kojem je Borussija Dortmund remizirala s Mainzom 2:2, dok je Bayern u gostima pobijedio Koln 2:1.

Bayernu je bila potrebna pobjeda protiv Kolna u posljednjem kolu Bundeslige, te da Mainz ne izgubi u Dortmundu, što se i dogodilo.

Bavarci su na otvaranju meča golom Comana u Kolnu poveli sa 1:0, a na ruku mu je išlo i to što je u Dortmundu Mainz dobrim dijelom vodio, prvo 2:0, a potom i 2:1.

U 81. minuti je dosuđen penal za Koln i Ljubičić je bio precizan za 1:1, što je izazvalo šok navijačima Bayerna.

Uslijedila je infarkt završnica, da bi u 89. minuti Musiala pogodio za 11. uzastopnu titulu Bavaraca.

Jedan zanimljiv trenutak na utakmici između Kolna i Bayerna se dogodio u 73′ minuti susreta kada je domaća ekipa napadala i tražila pogodak za poravnanje, naime u tom trenutku ispred kaznenog prostora Bayerna su se upalile prskalice za travnjak i igra je morala biti prekinuta. Sudac je odma prekinuo utakmicu dok se prsaklice ne vrate u teren, a najdeblji kraj je izvukao Upamecano kojeg je prskalica pogodila direktno u glavu. Video možete pogledati ispod.