NE ZNA SE KO JE GORI Liverpool i Chelsea podijelili bodove

Liverpool i Chelsea su se danas na Anfieldu sastali u meču 21. kola Premier lige Englese, te su nastavili s pružanjem blijedih partija u ovoj sezoni.

Remizirali su bez golova (0:0), a utakmicu je svakako obilježio debi velikog pojačanja Plavaca Mykhayla Mudryka, koji je prije nekoliko dana plaćen Shakhtaru 100 miliona eura.

Mudryk je na teren ušao u 55. minuti umjestu Halla, te je do kraja meča pokazao zaista dosta. Imao je nekoliko odličnih prodora, pravio je probleme odbrani Redsa, ali je i propustio jednu jako izglednu priliku, kada nije smirio loptu dok je bio usamljen pred golom Alissona.

Namjestio je Ukrajinac i zicer Chukwuemeki u sudijskoj nadoknadi, ali on nije iskoristio veliku šansu…

Jednom se i tresla mreža na ovom meču. Bilo je to već u 3. minuti kada je pogodio Havertz, ali je gol poništen zbog ofsajda nakon intervencije iz VAR sobe, prenio je SC Sport.

Liverpool je osmoplasirani na tabeli sa 29 bodova, a isto toliko ima i Chelsea, ali je dvije pozicije iza s utakmicom više.