EURO 2024 Navijači Hrvatske svjedoče ponižavanju svoje reprezentacije u Njemačkoj (VIDEO)

Prva utakmica grupe B Evropskog prvenstva donijela je derbi između Španije i Hrvatske dvije reprezentacije koje se potajno nadaju osvajanju trofeja kontinentalnog prvaka.

Tek je startalo drugo poluvrijeme, a nakon prvih 45 minuta duela u Berlinu, semafor Olympiastadiona pokazivao je 3:0!

Prva ozbiljna prilika donijela je i gol. Ruiz je uputio odličan pas prema Morati koji je pobjegao svojim čuvarima i rutinski pogodio za 1:0. Sjajni Ruiz tri minute nakon asistencije odlično se snašao, stvorio sebi prostor za udarac i matirao Livakovića za 2:0.

Sudijska nadoknada donijela je novi pogodak, Carvajal je donio prednost Špancima od 3:0, prenosi SC Sport.