Napadač Liverpoola pokazao rane nakon zastrašujućeg starta koji nije završen isključenjem(FOTO)

Nogometaši Liverpoola su ostali samo s matematičkim šansama u borbi za Ligu prvaka nakon današnjeg remija protiv Aston Ville, a tijekom te utakmice se dogodio zastrašujući start nad napadačem Codyjem Gakpom.

Utakmica između Liverpoola i Aston Ville završila je rezultatom 1:1, što nije povoljan rezultat za Redse. Liverpool danas vjerojatno izgubio svoje izglede za osvajanje Lige prvaka jer će morati pobijediti Southampton u posljednjem kolu i nadati se da će Manchester United ili Newcastle izgubiti svoje posljednje dvije utakmice.

Situacija bi mogla biti drugačija da je Aston Villa igrala s igračem manje tijekom većeg dijela utakmice.

Tyrone Mings je, prema mišljenju mnogih, zaslužio direktno isključenje zbog zastrašujućeg udarca nogom u prsa protivničkog igrača Codyja Gakpa.

Nakon tog incidenta, VAR je reagirao i pregledavao situaciju za mogući crveni karton, ali na iznenađenje svih gledatelja na stadionu, sudac John Brooks je odlučio pokazati samo žuti karton Mingsu.Incident se dogodio u prvom poluvremenu dok je Aston Villa imala vodstvo, a u nastavku je Liverpool uspio izjednačiti preko Roberta Firmina.