Najteži poraz Feđe Dudića od dolaska u Radnički: Bivša premijerligaška zvijezda dala dva gola

Feđa Dudić je danas doživio najteži poraz od dolaska u Radnički iz Kragujevca.

Istina, izgubio je 4:0 i od Partizana krajem oktobra, ali ubjedljiv poraz od šestoplasirane ekipe pred ovo kolo, naročito poslije serije jako dobrih rezultata nije se očekivao.

Krenulo je jako loše po Kragujevčane, pa poslije 17. minuta već imaju zaostatak od 2:0, a oba gola dao je Marko Obradović, nekadašnja zvijezda Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U drugom poluvremenu Novi Pazar postiže još dva gola. Adem Ljajić upisuje i drugu asistenciju, a gol postiže Seydouba Soumah, da bi onda za odličnu partiju sebe golom nagradio i Adem Ljajić pogotkom u 82. minuti, nakon čega je odmah i izašao iz igre.

Poslije ovog poraza, Radnički pada na 10. mjesto sa 18 bodova, dok je Novi Pazar sada napredovao do četvrtog mjesta sa 23 boda.