Na utakmici Hrvatske i Maroka dogodilo se nešto neviđeno na Svjetskom prvenstvu

Hrvatska i Maroko igraju za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu, a već nakon desetak minuta rezultat je bio 1:1.

Prvi je pogodak u sedmoj minuti zabio Joško Gvardiol na asistenciju Ivana Perišića. Bila je to uigrana akcija nakon slobodnog udarca. Majer je ubacio prema Perišiću, a on je glavom ostavio loptu za Gvardiola, koji na isti način pogađa ugao marokanskog gola.

No za dvije minute zabio je Maroko. Strijelac je bio Achraf Dari. Marokanci su ubacili iz slobodnog udarca, Majer je glavom dirao loptu, ali ju je tako samo u visokom luku usmjerio prema golu. Dari je na nju stigao prije Livakovića i zabio za poravnanje.

Gvardiol i Dari su stoperi, a ovo je prvi put na ovom natjecanju da su u istoj utakmici dva stopera zabila gol.