Na ovakvom se terenu danas odigrala važna utakmica u BiH

FK Radnik Hadžići i Travnik odigrali su 1:1 u 16. kolu BiH Prve lige.

Gosti su poveli 1:0 u 36. minuti preko Anesa Mašića, a domaćin je do boda stigao u 77. minuti golom Armina Šljivara. Bila je to važna utakmica u borbi za ostanak jer je Travnik trenutno posljednji, a Hadžići su dvije pozicije ispred.

Utakmica se odigrala po katastrofalnom terenu, o čemu je izvijestila Facebook stranica Prva liga FBiH, koja je objavila fotografije izrovanog i blatnjavog terena.

FK Radnik Hadžići i NK Travnik će uskoro igrati po ovome "terenu" meč 16. kola 📸Blago rečeno, nema smisla…

Posted by Prva liga FBiH on Tuesday, March 7, 2023

Utakmica se tako odigrala praktički na oranici, a na njoj su nekako uspjela pasti i dva pogotka. Snijeg je stvorio ogromne probleme Radniku, a čišćenje travnjaka ostavilo je velike posljedice na njemu.