Mulalić nakon teškog trijumfa nad Zvijezdom: Bosna ti je to...

Fudbaleri Željezničara na Grbavici su savladali ekipu Zvijezde iz Gradačca u okviru prvog susreta četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine rezultatom 2-1.

Za Željezničar su pogađali Hodžić i Beganović, dok je jedini pogodak za gostujući tim postigao Sadik Škrijelj.

Nakon utakmice, komentar za Arenu Sport dao je i trener Željezničara Edis Mulalić.

“U najavi sam rekao da su dvije teške, tvrde utakmice. Prvo poluvrijeme je ovdje, drugo u Gradačcu. Žao mi je gola što smo primili. Prvo poluvrijeme kontrolisali smo sve, ne zabijemo gol. Pokušali smo neke stvari, isplatilo se. Bila je kontrola nad utakmicom.

Sve ćemo uraditi da se što bolje spremimo za revanš. Hvala ljudima koji su nam omogućili da odigramo utakmicu po ovim uslovima. Hvala im što smo uopšte odigrali utakmicu. Nadamo se ljepšem vremenu u Gradačcu, nije to do terena, ja nikad terene ne spominjem. Bosna ti je to, nikada ne znaš kakvo je vrijeme.

Štilić je bio povrijeđen, dobio je priliku. Vidjet ćemo, skupljamo se. Imamo još problema sa Hodžićem ali hvala Bogu nije neka teška povreda.”, rekao je Edis Mulalić.