Marinović: Čestitam Željezničaru na pobjedi, nismo odigrali dobro prvo poluvrijeme

Ekipa Borca je kolo prije kraja obezbijedio titulu prvaka WWin lige BiH, ipak u posljednjem kolu doživjeli su drugi poraz od ekipe Željezničara rezultatom 2:1.

Trener Borca Marinović je na kraju utakmice dao izjavu za kamere Arena Sporta.

“Kraj sezone i naravno da smo mi u ovo zadnje vrijeme imali dosta utakmica. Ovo nam je u šest dana treća utakmica, tako da smo imali dosta igrača sa manjim problemima sa kojima nismo željeli rizikovati.

Sve u svemu, čestitam Željezničaru na pobjedi, nismo odigrali dobro prvo poluvrijeme, uspjeli smo u drugom poluvremenu malo da popravimo utisak, smanjili, ali nismo došli do boda. Ipak, možemo biti zadovoljni sezonom i ovim što smo uradili”, kazao je Marinović, piše Sport Cenatr.