Kamere ga uhvatile: Benzema je nekada postio dok je igrao, a danas?

Real Madrid nije imao nikakvih problema u susretu protiv Valladolida u 27. kolu la Lige. Madriđani su vrlo visoko slavili sa 6:0…

Junak susreta bio je francuski napadač Karim Benzema koji je u razmaku od sedam minuta upisao “hat-trick”.

Rodrygo je doveo “Kraljevski klub” u vodstvo u 22. minuti, a potom je Benzema započeo svoj “show”. U 29. minuti zabio je za 2:0, tri minute kasnije je povisio na 3:0, a u 36. minuti je postigao i treći gol. Bio je to njegov prvi “hat-trick” u Realovom dresu u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu među strijelce su se upisali i Marco Asensio u 72. minuti, te Lucas Vazquez u drugoj minuti nadoknade. Dodajmo i kako je Rodrygo osim vodećeg gola upisao i tri asistencije.

Benzema je zamijenjen nakon 65. minuta, a poznato je kako je Benzema ranije igrao sjajno utakmice u vrijeme ramazana kada je postio.

No, danas se pojavio snimak koji je mnoge zamislio.

Benzema je ulovljen sa bočicom tečnosti na klupi, a iako su mnogi pomislili da više ne posti, Benzema je zapravo samo ispirao usta.

Do sada je u toku ramazana Benzema često objavljivao slike za vrijeme iftara sa hurmom, posudom meda i čašom vode.