Jesu li Yamal i Barcelona oštećeni za pogodak u El Clasicu? Riješene su sve dileme

Fudbaleri Real Madrida sinoć su nakon sjajnog preokreta slavili protiv Barcelone u velikom derbiju španskog fudbala rezultatom 3:2 i tako vjerovatno riješili pitanje pobjednika u Španiji.

Titula će po svemu sudeći na Santiago Bernabeu.

Barcelona je povela u šestoj minuti susreta pogotkom Christensena, a domaćin se vratio preko Viniciusa u 18. minuti susreta golom sa bijele tačke.

U 28. minuti susreta poništen je pogodak Barcelone, a to je situacija oko koje se podiglo mnogo prašine. Golman Reala Andrij Lunin zaustavio je loptu na gol liniji nakon udarca Laminea Yamala, a gosti su tražili pogodak i smatrali da je lopta prešla liniju.

Sada se pojavila fotografija koja jasno pokazuje da je Lunin zaustavio loptu i da gosti u ovoj situaciji nisu postigli pogodak.

Do kraja susreta vidjeli smo još tri pogotka. Gosti su još jednom došli do vodstva, ali je Real preokrenuo i upisao veliku pobjedu.