IGRA U TOP FORMI Pogledajte novi gol Riada Bajića

Bh. napadač Riad Bajić nastavio je igrati u jako dobroj formi u dresu turskog Giresunspora, te je večeras postigao novi gol.

Bajić je bio strijelac gola na utakmici protiv Adane Demirspor u gostima, pošto je pogodio iz penala u 13. minuti.

Bio je siguran bh. fudbaler i poslao je loptu u “malu mrežu” donjeg lijevog ugla gola domaćina.

Međutim, samo pet minuta poslije pogotka, Giresun ostaje s igračem manje jer je pocrvenio stoper Perez. Dominirala je Adana nakon toga, Giresun je dugo odolijevao njenim napadima, ali u 84. minuti Ndiaye pogađa za 1:1, prenio je SC Sport.

Inače, Bajić, koji je večeras postigao sedmi gol sezone, je na terenu ostao do 61. minute, kada je isti napustio jer je trener Keles morao zaigrati defanzivnije.