Haaland zabio rijetko viđen gol protiv Dortmunda, komentatori nisu mogli vjerovati

U drugom kolu grupe G Lige prvaka Manchester City je na Etihadu s 2:1 svladao Borussiju Dortmund. Iako su izabranici Edina Terzića imali vodstvo sve do 80. miute, ekipa Pepa Guardiole je u posljednji trenutak prekorenula utakmicu golovima Johna Stonesa i Erlinga Haalanda.

Sjajni norveški napadač zabio je svoj 13. gol u devetom nastupu za City, nakon što je ljetos u Englesku stigao upravo iz Borrusije.

Njegov gol za pobjedu u 86. minuti bio je naročito spektakularan. Haaland je zabio karate udarcem nakon asistencije vanjskom Joaa Cancela.

Gol pogledajte OVDJE.

Najbolji pojedinac Borussije bio je 19-godišnji engleski reprezentativac Jude Bellingham, koji je zabio za vodstvo u 56. minuti.