GOAL dao Džeki najlošiju ocjenu za nastup u finalu Lige prvaka

Sportski portal “GOAL” oštro je kritikovao nastup bosanskohercegovačkog napadača Edina Džeke u finalu Lige prvaka sinoć.

Džeko je započeo utakmicu kao starter za Inter protiv Manchester Cityja, ali njegov trener Simone Inzaghi odlučio ga je zamijeniti u 56. minuti umjesto Romelua Lukakua.

Portal “GOAL” je dao ocjene svim igračima Intera, koji su na kraju poraženi rezultatom 1:0 od prvaka Manchester Cityja.

Najviše kritika dobio je upravo Džeko, koji je dobio ocjenu 3 od 10, a evo šta su napisali o popularnom “Dijamantu”:

“Bilo je čudno što je uopće počeo kao starter, ali to je svakako bila loša odluka Inzaghija. Kao što smo i očekivali, on nije pružio ništa korisno u prvom poluvremenu te je zamijenjen nakon samo deset minuta u drugom.”

Također, portal “GOAL” je dao ocjene i drugim igračima Intera koji su nastupili u finalu Lige prvaka u Istanbulu, a najbolje ocjenjen je bio Marcelo Brozović 8/10