Uprava kluba dogovorila je sve sa trenerom Ivanom Prelecom, te nekoliko pojačanja, ali svi su sada na čekanju, a razlog za to još uvijek nije poznat.
Kako piše Faktor, fudbaleri su dobili informaciju da će prozivka biti pomjerena za ponedjeljak.
Zvanične informacije o terminu prozivke nema niko u klubu. Željezničar je u veoma teškoj situaciji, javna je tajna su da su dugovanja prema fudbalerima sve veća, ali i prema trenerima u Omladinskoj školi, navodi pomenuti portal.
Plan je bio da se dio dugovanja isplata do prozivke, ali to se nije desilo. U SAD-u se nalazi prvi čovjek kluba Sanin Mirvić.
Kada je dobio povjerenje delegata Skupštine, Mirvić je najavio velike stvari, ali za sada je sve itekako skromno. Nije tajna da je od pojedinih delegata u međuvremenu i izgubio povjerenje, pa neće biti iznenađenje ukoliko u narednom periodu na Grbavici uslijede nove promjene, dodaje Faktor.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.