Nekadašnji golman Manchester Uniteda je bio veoma arogantan što nije prošlo nezapaženo ni kod kolega sa srbijanskog Sportkluba.
“A Bosna? Pa… Landon i ja ćemo još razgovarati o tome. Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih”, poručio je Howard uz dozu samouvjerenosti.
Na društvenim mrežama su podijelili njegovu izjavu i poslali poruku našim sljedećim protivnicima.
“Komšije, učinite da zažali za ovu aroganciju i nepoštovanje”, napisali su na društvenim mrežama te tako dali dodatnu dozu samopouzdanja Zmajevima protiv arogantnog protivnika
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.