Fudbal

Ovo je razlog zbog čega Leotar i BSK nisu dobili licence za učešće u Premijer ligi BiH

Fudbaleri BSK-a i Leotara iz Trebinja su aplicirali za licencu Premijer lige BiH, ali istu nisu dobili nakon odluke Prvostepene komisije za licenciranje.

FOTO: FK LEOTAR
FOTO: FK LEOTAR

Premijer liga BiH će još malo sačekati na posljednjeg učesnike, a prema informacijama portala Sport1 ovo su razlozi zbog kojeg ova dva tima nisu dobili razlog su sljedeći.

Što se tiče BSK-a, navodi se da oni nisu isplatili sva službena lica za prethodnu sezonu, te je potrebno da to riješe, kao i da dostave jedan papir o infrastrukturnim uslovima za stadion u Krupi na Vrbasu, gdje oni igraju svoje utakmice.

A kod Trebinjaca je situacija sljedeća je da nedostaje da nedostaje jedan od papira kao dokaz o infrastrukturnim uslovima.

Ostaje da vidimo šta će biti nakon Drugostepene odluke i koga ćemo od ova dva tima gledati u narednoj sezoni u bh. eliti