Fenomenalni Džeko s dva gola donio Interu važnu pobjedu u Bergamu (VIDEO)

Ekipa Intera je u fantastičnoj utakmici 15. kola Serije A sa 3:2 u Bergamu savladala domaću Atalantu, a još jednom je blistao Edin Džeko.

Naš kapiten je potvrdio sjajnu formu te je postigao dva gola u ovoj pobjedi Nerazzurra, gdje je sam kreirao preokret, prenio je SC Sport.

Vodila je Atalanta golom Ademole Lookmana iz penala u 25. minuti, a Džeko u 36. poravnava na 1:1 nakon ubačaja Martineza s lijeve strane. Sjajno se snašao i petom pogodio za 1:1.

Do preokreta Inter stiže u 56. minuti, kada Džeko pogađa nakon novog ubačaja s lijeve strane.

Samo šest minuta poslije Palomino trese svoju mrežu i Inter stiže do 3:1. Palomino se uspio iskupiti u 77. minuti, kada je vratio u život Atalantu smanjivši na 2:3, ali to je sve što je tim iz Bergama uspio uraditi.