Ekipa "Dekorativni kamen AM" iz Tešnja pobijednik futsal turnira u Bosanskoj Gradišci

Ekipa "Dekorativni kamen AM" iz Tešnja pobjednik je trećeg turnira u futsalu "Lav premijum Arena 2024" u Bosanskoj Gradišci i osvojila 10.000 KM.

Futsal tim Dekorativni kamen AM iz Tešnja

Oni su u finalnoj utakmici u seniorskoj konkurenciji, pred punim tribinama Arene Gradiška, rezultatom 7:1 savladali ekipu “Vodovod Gradiška”, kojoj je pripala nagrada od 2.000 KM.

U finalu “veterani 35 plus” ekipa “Pabić Banjaluka” slavila je protiv tima “Auto-servis Gavranović” iz Novske rezultatom 4:1, dok su kategoriji radničkih igara nakon 1:1 i boljeg izvođenja penala “Špediteri” bili bolji od ekipe “Prima ISG”.

Futsal turnir Bosanska Gradiška

Prvoplasiranoj ekipi u kategoriji “veterani 35 plus” pripala je nagrada od 3.000 KM, pobjednicima radničkih igara 2.500 KM, dok su drugoplasirane ekipe u obje kategorije osvojile po 500 KM.

Na turniru u futsalu i malom fudbalu u gradiškoj Areni, koji je počeo 10. januara i igralo se za nagradni fond od 22.000 KM, u pet kategorija učestvovalo je 90 ekipa, a u ranije odigranim finalima omladinskih kategorija U12 i U15 pobjednički pehari pripali su ekipama “Stars” i “Tomosi”.

Turnir su organizovali Arena Gradiška i Udruženje “Naša Sava”, a generalni pokrovitelj je Gradska uprava.