Džekin Inter nemoćan u Torinu, Juventus fenomenalnom igrom bolji u derbiju Italije

Stara dama je na domaćem terenu uspjela slaviti važnu pobjedu protiv Intera, prenosi SCsport.ba.

Filip Kostić je vjerovatno do sada odigirao svoju najbolju utakmicu u dresu Juventusa. Reprezentativac Srbije je bio zaslužan za oba gola Stare dame na utakmici. Prvo je u 52. minuti uposlio Rabiota koji sjajno reaguje i loptu šalje u mrežu gostiju za 1:0.

Drugi gol na utakmici je postignuti u 84. minuti Kostić je ovaj put pronašao Fagiolija, koji je lijepo šutirao, lopta je okrznula jednog od igrača Intera i završila iza leđa Onane.

Kapiten reprezentacije BiH Edin Džeko je odigrao svih devedeset minuta ovog meča.

Juventus je ovom pobjedom uspio da izbiti na peto mjesto sa 25 bodova, dok se Inter sada nalazi na sedmoj poziciji sa 24 osvojena boda.