Bundesliga dotakla dno. Ovo što se danas dogodilo je zadnji ekser zakucan u kovčeg

Sane, De Ligt, Coman, Mane, Mane, Gamboa, Gnabry. Ovako je Bochum brojao do sedam u utakmici 3. kola njemačke Bundeslige u kojoj je ugostio nezaustavljivi Bayern. Ekipa Juliana Nagelsmanna potpuno je s terena izbrisala domaćine, a susret je bio gotov već na poluvremenu.

Leroy Sane zabio je prvi pogodak u 4. minuti i odmah navijestio kako će današnja utakmica izgledati. Nakon njega je u 25. minuti pogodak postigao Matthijs de Ligt, a u 33. minuti zabio je Kingsley Coman. U 41. minuti novi gol zabio je Sadio Mane, ali mu ga je VAR poništio. Ipak, to nije obeshrabrilo Senegalca pa je samo minutu kasnije opet zabio, ovoga puta čist pogodak.

Nakon povratka s poluvremena Bayern je nastavio u žestokom ritmu pa je već u 60. minuti ponovno došao do gola, svoj drugi na susretu zabio je Sadio Mane s bijele točke. Devet minuta kasnije autogolom se na muku Bochuma nadovezao Christian Gamboa.

Konačnih 0:7 postavio je Serge Gnabry na asistenciju hrvatskog nogometaša Gabriela Vidovića.