A DAJ, OVO JE NEMOGUĆE Jeste li vidjeli večerašnje dodavanje petom prije gola Dušana Vlahovića...

U okviru priprema za SP koje počinje za dva dana Srbija je savladala Bahrein sa 1:5.

Sjajno su reprezentativci Srbije otvorili meč i u osmoj minuti poveli fantastičnim golom Tadića iz slobodnog udarca. Ipak Bahrein je uspio stići do poravnanja samo šest minuta poslije, siguran sa bijele tačke bio je Hilal.

Ipak u drugom poluvremenu, sjajni duo Tadić-Vlahović donosi sigurnu pobjedu Srbiji. Prvo je Vlahović uposlio Tadića u 50. minuti, koji postiže svoj drugi gol na utakmici. Da bi samo minuta poslije Tadić se odužio Vlahoviću asistencijom, a napadač Srbije je to iskoristio i povećao rezultat na 1:3.

Asistenciji je prethodilo dodavanje petom kakvo se rijetko viđa u današnjem fudbalu.

Na 1:4 povećao je Đuričić u 87. minuti meča, a Vlahović je upisao novu asistenciju u 90. minuti kada je uposlio Jovića, koji je bio siguran i tako postavio konačnih 1:5.