Slaviša Stojanović predvodio je Željezničar u četiri meča, od čega jedan u Kupu protiv Slavije u pobjedi od 4:0, dok su preostala tri meča bili porazi od Posušja, Veleža i pogotovo bolan od Rudar Prijedora na Grbavici.
Sada se u razgovoru za Sportski žurnal prisjetio perioda na Grbavici, a kako kaže ono je bilo nezgodno za njega.
“Riješio sam da se odmorim poslije nezgodnog iskustva u Željezničaru, gdje je bilo puno obećanja, a malo realizacije. Mirujem i čekao zgodnu priliku. Posvetio sam se porodici i porodičnom životu. To je sad prioritet”- poručio je Stojanović.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.