Čelik je do sada doveo četiri nova pojačanja, to su Albin Omić, Andres Mohedano, Halid Šabanović i Sami Faraž, a Bojan Regoje ističe da je zadovoljan sa onim što su do sada uradili.
“Sad za sad smo zadovoljni sa onim što smo uradili i sa igračima koji su došli. Normalno, i sa momcima koji su ostali, koji su bili prošle godine, tako da mogu da kažem da od njih očekujem isto kao od momaka što su došli. Nadam se da će se ovi momci što su došli brzo uklopiti, to su momci koje smo mi izrazito tražili da dođu, tako da će biti sigurno još igrača koji će doći” – poručio je Regoje i dodao:
“Nadam se da će se dobro uklopiti i raditi, da će sve proći bez nekih povreda i da što spremnije dočekamo prvenstvo”.
Kako ističe Bojan Regoje nivo zalaganja, pristupa i profesionalizma biće podignut na još veći nivo.
“Prošle godine je i u klubu i na terenu bio maksimalan profesionalizam, tako će biti i ove godine. I još na većem nivou. Što se tiče plana priprema radićemo ovdje u Zenici, nekim danima po planu dva treninga, a onda ćemo se preseliti na Kupres gdje ćemo odigrati dvije utakmice. Do tada i ovdje ćemo odigrati dva meča u Zenici, od toga dvije su dogovorene, dvije tražimo i još generalna proba” – istakao je trener Čelika za SportBC.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.