Martin Zlomislić nakon perioda provedenog u ekipi Rijeke odlučio je da promijeni sredinu, a sa Karabahom potpisao ugovor na tri godine uz mogućnost produžetka na još jednu sezonu.
Karabah je za slobodu sjajnog golmana reprezentacije BiH istresao 500.000 evra te ima veliko povjerenje u sjajnog Zmaja da će im biti važan faktor u pohodu na trofeje i evropsku scenu.
Zlomislić se trenutno nalazi na Svjetskom prvenstvu sa reprezentacijom BiH, a i sam se oglasio i zahvalio svima u Rijeci.
“Dragi Riječani i Riječanke, došlo je vrijeme za rastanak. Prošli smo zajedno mnogo lijepih, ali i teških trenutaka tokom proteklih pet godina. Posebno ću pamtiti osvajanje titule i Kupa Hrvatske, kao i trenutak podizanja trofeja. To je bila velika čast i privilegija” – istakao je Zlomislić.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.