Salihamidžić u nevjerici nakon dešavanja: Ovakvo nešto se rijetko viđa

U derbiju 25. kola Bundeslige nogometaši Bayera jučer su na domaćem terenu u Leverkusenu svladali minhenski Bayern 2:1.

Bayern je poveo u 22. minuti, kada je na asistenciju Goretzke suparničku mrežu pogodio Kimmich. No, sve se okrenulo u drugom poluvremenu, i to nakon dva dosuđena jedanaesterca za domaćina.

U oba slučaja miran i precizan je bio Argentinac Palacios koji je u 55. minuti izjednačio na 1:1, dok je u 73. prevario Sommera i osigurao svom klubu veliku pobjedu.

Bio je ovo tek treći ligaški poraz Bayerna ove sezone, a ujedno je time ostao drugi na ljestvici. Ima bod manje od dortmundske Borussije. Bayer je nastavio s penjanjem na ljestvici te je trenutno na sedmom mjestu. Ujedno je Bayer, kombinirano u Bundesligi i Europskoj ligi, ostvario petu pobjedu u nizu.

Utakmicu je komentirao Hasan Salihamidžić, sportski direktor Bayerna. “Ovakvo nešto se rijetko viđa. Promašili smo sve što smo mogli, a nadtrčala nas je ekipa koja je u četvrtak igrala utakmicu i pobijedila. Bili smo inferiorni u svakom aspektu”, kratko je poručio popularni Brazzo.